MAFFITI Studio

“Meie lugu”
Romantiline fotosessioon paarile

“Meie lugu” on fotosessioon mõeldud paaridele. Igal suhtel on oma lugu ja romantilised pildid seega ideaalne võimalus selle ilmestamiseks ning muinasjutuliste mälestuste loomiseks. Fotosessioon on personaalne, mille tulemuseks on fotoseeria, mis kirjeldab teie kahe armastust, lähedust, ja õnne. Fotosessiooni saame läbi viia nii stuudios kui ka stuudiost väljas.

Kahekesi pildistama - kuidas see käib?

“Meie lugu” romantiline paarisessioon toimub Sinu valitud kohas – olgu selleks turvaline kodukeskkond, mugav stuudioruum või eriline pilt õues. Loomulikult saad Sa ise kaasa rääkida temaatikas, stiilis ning saata fotograafile ette ka pildid, mis Sind ennast kõnetavad ja inspireerivad. Olgu seal urbanistik linnamelu ja flirtivad pilgud,  kodune kaisutamine- ja mõnusad kampsunid või tõelist romantikat pakkuvad loodusvärvid. Äkki hoopis midagi uut ja põnevat, mis meelel mõlgub? “Meie lugu” on suurepärane võimalus, et täita nii mõnigi lehekülg pildialbumist ja meenutada üht toredat päeva.

“Meie lugu” romantilise fotosessiooni broneerimiseks saada meile oma soov ja võimalusel ka oma mõtted – nii koha kui pildistamise stiili osas. Soovitame tutvuda ka meie 10 soovitusega, et Sinu fotosessioon kallimaga sujuks imeliselt nii märkad ka pisemaid detaile, millega arvestada. 

Ka ajaliselt soovitame kaalutleda ka kahetunnist sessiooni. Kaks tundi annab piisava võimaluse, et saada üle esmasest kohmetusest, harjuda fotograafiga ning viia ilmsiks ka kõige põnevamad ja romantilisemad mõtted. 

Paari fotosessiooni "Meie lugu" hinnakiri

Fotosessioon õues või mõnes siseruumis

1 tund pildistamist

Hind: 90€

NB! Hind alates november 2022: 100€

Fotosessiooni tulemus: Vähemalt 30 trükikõlbulikku, järeltöödeldud fotot (nendest 6 kliendi lemmikpilti saavad detailtöötluse lisaks)

 

2 tundi pildistamist 

Hind: 175€

NB! Hind alates november 2022: 190€

Fotosessiooni tulemus: Vähemalt 50 trükikõlbulikku, järeltöödeldud fotot (nendest 9 kliendi lemmikpilti saavad detailtöötluse lisaks)

Fotosessioonil on võimalik soovi korral ka riideid vahetada. NB! Stuudiosessiooni puhul kehtib eraldi stuudio paketi hinnakiri. 

Fotosessioon stuudios

Teeme koostööd mitme erineva fotostuudioga, millest sobiliku ja meeldivaima saad valida Sina ise. Soovi korral on võimalik ka saada pildistamisele eelnevat konsultatsiooni. Järgnevalt on toodud valik erinevaid stuudioid, mille vahel saab valida: Tulbi Stuudio (Pärnu mnt 42, Tallinn)River Stuudio (Laki põik 4, Tallinn)Stuudio35 (Kopli 35b, Tallinn)35mm Stuudio (Tulika põik 4, Tallinn) Juhul kui klient soovib pildistamist teha mõnes teises stuudios, võib selles osas märku anda. 

1 tund pildistamist

Hind: 125€

NB! Hind alates november 2022: 150€

Fotosessiooni tulemus: Vähemalt 30 trükikõlbulikku, järeltöödeldud fotot (nendest 6 kliendi lemmikpilti saavad detailtöötluse lisaks)

2 TUNDi PILDISTAMIST 

Hind: 220€

NB! Hind alates november 2022: 240€

Fotosessiooni tulemus: Vähemalt 50 trükikõlbulikku, järeltöödeldud fotot (nendest 9 kliendi lemmikpilti saavad detailtöötluse lisaks) 

Kaks  tundi annab piisava võimaluse, et saada üle esmasest kohmetusest, harjuda fotograafi ning stuudioga ning kasutada erinevaid poose ning toodud taustasid ja aksessuaare, et võtta viimast. 

Stuudios pildistamise aja tagab minu poolt tehtud broneering, mis eeldab eelpoolmainitud ettemaksu stuudiorendi ulatuses (hind vastavalt stuudio hinnakirjale) ning kui selgub, et keegi haigestub või jääb mõnel muul põhjusel pildistamine ära, siis ettemaks tagastamisele ei kuulu. Palume ka eelnevalt tutvuda stuudio reeglite ja tingimustega nende kodulehel. Arvesse peab võtma ka MAFFITI tingimusi

Võimalikud lisateenused “Meie lugu” pildistamispaketile

Et pildistamine sujuks probleemivabalt on võimalik kokku leppida fotosessiooni eelne konsultatsioon, et peamised soovitused läbi käia, üksteisega tutvuda ning arutada ka pildistamise koha ja pooside teemal.