MAFFITI Studio

Maffiti uudised ja uued põnevad
foto-ja videoteenused!

Fotosessioonide puhul on kohati keeruline luua fikseeritud hinnakirja, kui mitte võimatu. Lõpliku hinnakirja loomisel peame arvesse võtma mitmeid erinevaid tegureid – alates projektijuhtimisest lõpetades järeltöötlusega – viimse detailini. Selle kõige peale kulub aega – inimese kõige kalleim vara.

Oma aastatepikkuse kogemuse najal olen lihvinud oma hinnad ja pakutava väärtuse võimalikult parima kvaliteedi-hinna suhte peale. Jah, tavapärased fotosessioonid (romantiline paari pildistamine, portree pildistamine, ametifoto, jõulufoto jm) omavad kindlat hinda vastavalt tunnitasule, küll aga võib lisanduda stuudiorendi hind. Keeruliseks hinnastamiseks läheb aga järgnevatega: tootefoto, reklaamfoto, ürituse pildistamine, fotolavastus ja muu taoline. Seda just seetõttu, et osapooli ja erinevaid tegureid, mida peame arvesse võtma, on meeletult palju.

Kuna tänane energiakriis on mõjutanud meid kõiki – nii otseselt kui ka kaudselt, pole ka Maffiti sellest kõrvale jäetud. Ka paljud fotostuudiod on 2022a suvel oma hindasid tõstnud. Nii olen ka ise olukorras, kus olen sunnitud oma tänavust hinnakirja redigeerima. Seetõttu loodan ka kõikide mõistvale suhtumisele.

Küll aga positiivsel noodil on hinnakirja lisandunud mõningad uued põnevad teenused!

     1)   30 minuti fotosessioon (kehtib tavafotosessioonide puhul);

     2)  Videoportree sessioon (lisainfo peagi tulekul!);

     3)  Individuaalne fotokoolitus, mis hõlmab portree- või tootefoto tegemise õpetust.

Lisaks on ühe fotosessiooni maksevalikuna lisandunud ka Paypal maksevahend! Uuri lisa kirjutades info@maffiti.ee.

Ja muide! Kas teadsid, et püsiklientidele on ägedad pakkumised: juba teise sessiooni pealt saab 10% soodustust (juhul kui see jääb sama aasta vahemikku kui esimene sessioon). Lisaks pakun ka regulaarseid pildistamistöid. Nimelt on Sul püsikliendina võimalus taodelda koostöövormi, mille raames teen regulaarselt kuu jooksul kokkulepitud hulgas tööd (aja- ja/või tükihinna alusel) ning esitan töö eest kord kuus arve. Taolist kokkulepet on võimalik rakendada juhul kui klient on tellinud Maffitilt pildistamist/filmimist/kujundamist vähemalt 2 korda ning arvete tasumisel pole toimunud komplikatsioone.

 

Üksteise aega väärtustades! 🧡

P.S! Kasuta võimalust, et broneerida
jõulufotosessioon
enne novembri hinnakirja jõustumist
tänase hinnaga!

Broneeri aeg juba täna: info@maffiti.ee