MAFFITI Studio

Kinnisvara pildistamine, arhitektuur​​

Kinnisvara pildistamine nii sise- kui ka välitingimustes, nii päeva- kui ka õhtuvalguses. Jäädvustan fotod äriruumidest, kohvikutest, restoranidest, galeriidest, avalikest interjööridest, kui ka tootmishoonetest, eramutest ja muust. See hõlmab ka detailide ja ambience ehk õhkkonna / keskkonna jäädvustamist.

Fotod on sobilikud nii kinnisvara müügi kui ka rentimise turundusmaterjalideks. Hind kujuneb vastavalt projekti sisule (ajaline kestvus, projekti keerukusaste, ülespildistavate ruumide/hoonete kogus, kohalolev valgustus, tähtaeg, riskitegurid, transport jm). Kirjuta mulle info@maffiti.ee või helista kohe +37258295821 kui soovid kinnisvara pildistamist.

Kvaliteetsed kinnisvara siseruumide fotod on äärmiselt olulised, kuna need mõjutavad otseselt kliendi esmamuljet ning võivad mõjutada, kas potentsiaalne ostja või üürnik on huvitatud kinnisvaraobjekti külastamisest või mitte – rääkimata selle soetamisest. Hästi pildistatud fotod näitavad ruumi omadusi ja potentsiaali selgelt, edastavad ruumi vibe‘i ja atmosfääri ning loovad soodsa ja atraktiivse mulje. Need aitavad kliendil ette kujutada end tulevases kodus või tööruumis ning võivad julgustada neid kiiremini otsustama.

Kvaliteetsed fotod võivad aidata ka kinnisvaraobjekti turundamisel, tõmmates rohkem tähelepanu ja suurendades huvi potentsiaalsete ostjate või üürnike seas. Hästi esitletud kinnisvara võib meelitada rohkem huvilisi ning suurendada võimalusi kiireks ja edukaks müügiks või üürimiseks.

Lisaks võib kvaliteetsete fotode tegemine näidata ka professionaalsust ja hoolivust kinnisvaraspetsialisti või müüja poolt. See näitab, et ollakse pühendunud klientidele parima võimaliku teeninduse pakkumisel ning valmis investeerima aega ja vaeva, et esitleda nende vara parimal võimalikul viisil. Seega, kvaliteetsete kinnisvara siseruumide fotode tegemine on oluline mitte ainult kliendi esmamuljeks, vaid ka müügi või üürilepingu edu seisukohast – need võivad suurendada huvi ja soodustada kiiremat müüki või üürilepingu sõlmimist. 

Seega, investeerimine kvaliteetsetesse fotodesse on oluline strateegia, et tagada kinnisvara kiirem ja edukam turustamine.

 

 

Kellele võiks siseruumide pildistamine huvi pakkuda?

 

Kinnisvarabürood ja maaklerid: Kinnisvarabürood ja maaklerid võivad olla huvitatud kvaliteetsete kinnisvara siseruumide fotode teenusest, kuna hästi esitletud kinnisvaraobjektid võivad suurendada nende kliendibaasi ja müügiedu. Kvaliteetsed fotod aitavad neil esitleda kinnisvaraobjekte atraktiivselt ja veenvalt ning meelitada rohkem potentsiaalseid ostjaid või üürnikke. Seega võib professionaalsete fotode tellimine olla oluline osa nende müügi- ja turundusstrateegiast.

Ilusalongid: Ilusalongid võivad olla potentsiaalsed huvilised kinnisvara pildistamise teenusest, eriti kui soovitakse esitleda oma salongi hubast ja professionaalset interjööri ning näidata klientidele pakutavate teenuste mitmekesisust ja kvaliteeti. Kvaliteetsed fotod võivad aidata luua atraktiivse esmamulje ja meelitada uusi kliente, kes otsivad iluteenuseid. Seega võib professionaalsete fotode tellimine olla oluline osa nende turundusstrateegiast.

Restoranid ja kohvikud: Restoranid ja kohvikud võivad soovida kvaliteetseid siseruumide fotosid oma interjöörist ja toidust, et meelitada kliente ning esitleda oma õhkkonda ja menüüd atraktiivselt.

Hotellid ja majutusasutused: Hotellidel ja majutusasutustel on vaja kaunite ja kutsevate fotode abil meelitada külastajaid ning näidata oma tubade mugavust ja luksuslikkust.

Arhitektuuribürood: Arhitektuuribürood võivad vajada hästi pildistatud fotosid oma projektidest, et näidata oma tööde kvaliteeti ja loovust ning meelitada uusi kliente.

Ürituste korraldajad: Ürituste korraldajad võivad soovida fotosid sündmuste toimumispaikadest, et näidata potentsiaalsetele klientidele nende ruumide võimalusi ja atmosfääri.

Spordiklubid ja jõusaalid: Spordiklubid ja jõusaalid võivad vajada hästi pildistatud fotosid oma treeningusaalidest ja seadmetest, et meelitada uusi liikmeid ja näidata oma rajatiste puhtust ja korralikkust.

+ Erakliendid: Eraisikutel, kes soovivad müüa või üürida oma kinnisvara, võib olla oluline esitleda oma kodu või korterit atraktiivsete ja kvaliteetsete fotodega, et meelitada potentsiaalseid ostjaid või üürnikke. Kvaliteetsed pildid aitavad esile tuua kinnisvara parimad omadused ja võivad suurendada huvi ning müügi või üürilepingu võimalusi.

Kokkuvõttes võib öelda, et kinnisvara siseruumide fotode teenus võib olla kasulik kõigile – nii eraklientidele kui ka erinevatele äri- ja teenindussektoritele, kellel on vaja esitleda ruume atraktiivselt ja veenvalt.

 

Minu pildistamisteenus on täielikult kliendikeskne ning kohandan end vastavalt teie vajadustele ja soovidele. See hõlmab kinnisvara pildistamist mitte ainult erinevatel aegadel päeva jooksul, alates varahommikust kuni hilisõhtuni, vaid ka erinevates valgustingimustes nii siseruumides kui ka väljas. Lisaks jäädvustan ma kõrgelt ja madalalt, püüdes kinni igasuguseid nurki ja detaile, mis on teie jaoks olulised.

Olgu tegemist äriruumide, ilusalongide, kohvikute, restoranide, galeriide, eramajade või korteritega, minu eesmärk on kajastada teie kinnisvara parimaid omadusi ning esitleda seda nii, nagu teie soovite. Lisaks detailide jäädvustamisele panen suurt rõhku ka ruumi õhkkonna ja keskkonna tabamisele, et tuua esile kogu kinnisvaraobjekti potentsiaal ja atraktiivsus. Kokkuvõttes, minu eesmärk on täita teie ootused ning luua fotod, mis vastavad teie visioonile ja turundusvajadustele.

Vaata ka loodud reklaamklippe ehk promoklippe, mis on loodud erinevatele ettevõtetele nende teenuse, salongi või toote turundamiseks.