MAFFITI Studio

Fototeenus Tallinnas

Fotograafiteenus nii äri- kui eraklientidele. Kogemust on juba ligi 10 aastat.

Fotograafias on oluline roll momendi ja selles oleva emotsiooni ning olemuse jäädvustamine. Peamised valdkonnad, mida pildistan: Portree pildistamine; Paari pildistamine ehk romantiline fotosessioon; Tootefoto pildistamine (valgel kui ka läbipaistval taustal; stiliseeritud keskkonnas tootefoto); Kinnisvara pildistamine (siseruumi pildistamine; objekti perimeetri pildistamine); Ilu- ja moefoto; Elustiilifoto; Jõulufoto; lapseootus ehk beebifoto pildistamine.

Fotod valmivad keskmiselt 1-2 nädala jooksul. Hooajal (jõulud, sõbrapäeva nädal, suvi ehk pulmahooaeg) võib valmimine võtta kuni 3 töönädalat. Kodulehel on väljatoodud ajalise arvestuse järgi põhipaketid, kuid kliendi soovil saan alati pakkuda ka personaalset lahendust. NB! Tallinna piirest väljaspoole lisandub transpordikulu.

Fotosessioon ärikliendile

Ametiportree (sh portree, äriportree)

Fotosessioon stuudios / stuudio fotosessioon

Tootefoto, teenusfoto, kasutusfoto (stiliseeritud, stiliseerimata, valgel ja läbipaistval taustal), imagofoto ehk reklaamfoto

Kinnisvara pildistamine (siseruumi kui ka hoone pildistamine)

Kontori või salongi pildistamine

Tiimifoto

Ürituste jäädvustamine

Tutvu ka videoteenustega!

Fotosessioon erakliendile

Portree (sh profiilipilt)

Romantiline fotosessioon paarile

Fotosessioon stuudios / stuudio fotosessioon

Fotosessioon kodus

Perefoto, beebiootus fotosessioon

Fotosessioon linnas, looduses või kliendi kodukandis

Kinnisvara pildistamine (siseruumi kui ka hoone pildistamine)

Sündmuste jäädvustamine

Fotosessiooni kinkekaart

Otsid põnevat kohtinguideed kallimale või elamusterohket kingitust perele? Loome ühised mälestused läbi fotosessiooni! Kingi MAFFITI fotosessiooni kinkekaart ja tee oma lähedase hetk veelgi erilisemaks kinkides talle mälestus, mis jääb saatma teda terve tema elutee. Fotosessiooni kinkekaart on saadaval täpselt selles väärtuses, mida soovid; saadaval ka elektrooniliselt! Postiga saadetavale kinkekaardile lisaks saad valida meelepärase ümbriku, kuhu sisse kinkekaart panna (valikus on lausa 4 ilusat ümbrikut)!

Kinkekaartide soetamine on lihtne ja mugav – võta vaid ühendust!