MAFFITI Studio

Fotosessiooni kinkekaart

Kingiideed tulevad ja lähevad, kuid hetked jäävad. Maffiti kinkekaardid annavad võimaluse luua ja jäädvustada mälestusi, mis kestavad terve elu.

Fotosessioonid on enamat kui lihtsalt pildistamine. Need on hetked, mis jäävad meiega terveks eluks; hetked, mis väljendavad meie isikupära ja ilu. Miks mitte kinkida oma lähedastele võimalus kogeda ja jäädvustada neid hetki täies hiilguses? 

Fotosessiooni kinkekaart on sobilik nii eraklientidele kui ka äriklientidele!

Ideaalne igaks sündmuseks!

Muuda oma lähedase tähtpäev meeldejäävaks! Maffiti fotosessiooni kinkekaart on suurepärane kingiidee kallimale – nii mehele kui naisele, sõbrale ja sõbrannale, õele-vennale-perele kui ka kolleegile ja koostööpartnerile. Kasuta Maffiti kinkekaarti erinevatel puhkudel ja tähtpäevadel: sünnipäev, aastapäev, sõbrapäev, emadepäev, isadepäev, meestepäev, naistepäev, jõulud, juubel, pulmad, jne. Maffiti fotosessiooni kinkekaardid on populaarseks kingituseks ka pereportreeks, pulma-aastapäevaks, lapseootuse jäädvustamiseks (raseduse jäädvustamine). Samuti on see hea võimalus ettevõtetele, kes otsivad ärikinki ja soovivad premeerida oma kolleege, töötajaid ja koostööpartnereid firmaüritustel. Kõik on võimalik!

Fotosessiooni kinkekaart on saadaval täpselt selles väärtuses ja formaadis nagu soovid kinkida.

Kinkekaardi väärtuse valid ise (1 tunni fotosessioon või 2 tunni fotosessioon. Võimalus ka muu väärtuse osas kokku leppida). Lisaks saad soovi korral kinkekaarti personaliseerida sõnumikaardi ja soovitud ümbrikuga (hinnas!). Värvidest on võimalik valida 4 erineva ümbriku vahel: must, pärlmutter roosa, pärlmutter beež või tekstuurne elevandiluu valge. Kinkekaardi saab kätte peale arve tasumist. Peale kingi kätte saamist võtab kingisaaja Maffitiga ise ühendust ja seejärel lepime kokku pildistamise aja ning koha. Pildid valmivad 1-3 töönädala jooksul vastavalt hooajale. 

NB! Kinkekaart kehtib kuni kuus kuud (väljaarvatud muul kokkuleppel). Kinkekaarte rahaks tagasi ei vahetata. Kinkekaart ei sisalda stuudio rendi hinda. Lisatasu eest: kiirtöö, Tallinna väline töö, tööajaväline töö (enne 9:00 ja peale 18:00 ning nädalavahetus)

Seega kui otsid erilist ärikingi ideed kliendile, põnevat kohtinguideed kallimale või elamusterohket kingitust perele, siis kingi Maffiti fotosessiooni kinkekaart! Nii kingid mälestuse, mis jääb kingisaajat terve tema elutee saatma.

Isikupärastatud kinkekaart ja kogemus​

Kinkekaart füüsilisel kujul

Parim valik eriliseks kingituseks! Otsid kinkekaarti, mis on enamat kui lihtsalt paber? Otsid personaliseeritavat lahendust?

✨ Luksuslik UV-lakiga kinkekaart, mis mahutub nii ümbrikusse kui ka rahakoti vahele.

✨ TASUTA: Võimalus valida endale meelepärane ümbrik, kuhu kinkekaart sisse panna (valikus 4 erinevat ümbrikut)!

NB! Hinnale lisandub postisaatmise kulu vastavalt postiautomaadile (Omniva, Itella, DPD – suurusele XS/S). Saatmine postiautomaati üle Eesti toimub 2-4 tööpäeva jooksul. Kiirema tellimuse puhul palume eelnevalt ühendust võtta.

Elektrooniline e-kinkekaart (A4 & PDF formaadis)

Parim valik mugavaks kiirtellimuseks! Tunned, et oled kingitusega hiljaks jäänud? Või soovid kinkekaarti otse enda või kingisaaja e-posti saata?

✨ Kiire ja mugav! 

✨ Tegu on A4 suuruses .PDF-formaadis kinkekaardiga, mida saad soovi korral välja trükkida ja raami vahele panna!

✨ Personaliseeritud lahendus: Elektroonilisele kinkekaardile võimalik sisestada ka kingisaaja nimi ning talle suunata personaalne sõnum.

✨ Saada kinkekaart otse enda või kingisaaja e-posti!  Kinkekaardi saadame vähemalt 1-2 tööpäeva jooksul (võimalusel ka nädalavahetustel). 

✨  Elektroonilist fotosessiooni kinkekaarti on võimalik tellida ka inglise või vene keeles.

Millised fotosessioonid on saadaval?

 • Portree fotosessioon naisele ja mehele 
 • Ametiportree / Äriportree / Headshot
 • Pildistamine looduses või linnas
 • Pildistamine kodukandis
 • Pildistamine kliendi kodus või kontoris
 • Pildistamine avalikus ruumis 
 • Paaripildistamine ehk romantiline fotosessioon
 • Jõulufoto fotosessioon (perepildid kliendi kodus)
 • Pere fotosessioon (perepildid kliendi kodus)
 • Lapseootuse jäädvustamine
 • Ja palju muud  

Miks valida Maffiti Studio?

✨ Kogenud ja professionaalne fotograaf

✨ Tipptasemel tehnika ja tehnoloogia

✨ Personaliseeritud kogemus kliendile

✨ Fotograafia kogemust ligi 10 aastat

✨ Maffiti on tuntud oma loovuse poolest – loome alati midagi erilist ja ainulaadset!

✨ Maffiti portfoolio on mitmekülgne, hõlmates nii naiste, meeste kui ka paaride portreesid. Lisaks ka toote-, teenus- ja kinnisvarafotod. See tähendab, et meil on midagi igale maitsele.

Maffiti fotosessioonist jäävad sulle kaunid mälestused, mida saad aastaid nautida.

Tee kingitus, mida mäletatakse igavesti 💫