MAFFITI Studio

Romantiline paarifoto fotosessioon​

Romantiline paarifoto fotosessioon on sobilik kõikidele armunutele! Otsid põnevat kohtinguideed või elamusterohket kingitust kallimale? Loome ühised mälestused läbi romantilise fotosessiooni.

Pildistamine toimub kliendi valitud kohas, kodu- või välitingimustes. Soovitavalt tuleks paarifoto pildistamisele tulles riietuda kaaslasega ühistes toonides/ stiilis. Soovi korral on võimalik saada ka pildistamisele eelnevat konsultatsiooni.

“Meie lugu” - Romantiline fotosessioon paarile

“Meie lugu” on fotosessioon mõeldud paaridele. Igal suhtel on oma lugu ja romantilised pildid seega ideaalne võimalus selle ilmestamiseks ning muinasjutuliste mälestuste loomiseks. Fotosessioon on personaalne, mille tulemuseks on fotoseeria, mis kirjeldab teie kahe armastust, lähedust, ja õnne. Fotosessiooni saame läbi viia nii stuudios kui ka stuudiost väljas.

Kahekesi pildistama?

“Meie lugu” romantiline paarisessioon toimub Sinu valitud kohas – olgu selleks turvaline kodukeskkond, mugav stuudioruum või eriline pilt õues. Loomulikult saad Sa ise kaasa rääkida temaatikas, stiilis ning saata fotograafile ette ka pildid, mis Sind ennast kõnetavad ja inspireerivad. Olgu seal urbanistik linnamelu ja flirtivad pilgud,  kodune kaisutamine- ja mõnusad kampsunid või tõelist romantikat pakkuvad loodusvärvid. Äkki hoopis midagi uut ja põnevat, mis meelel mõlgub? “Meie lugu” on suurepärane võimalus, et täita nii mõnigi lehekülg pildialbumist ja meenutada üht toredat päeva.

“Meie lugu” romantilise fotosessiooni broneerimiseks saada meile oma soov ja võimalusel ka oma mõtted – nii koha kui pildistamise stiili osas. Soovitame tutvuda ka meie 10 soovitusega, et Sinu fotosessioon kallimaga sujuks imeliselt nii märkad ka pisemaid detaile, millega arvestada. 

Ka ajaliselt soovitame kaalutleda ka kahetunnist sessiooni. Kaks tundi annab piisava võimaluse, et saada üle esmasest kohmetusest, harjuda fotograafi (ja stuudioga) ning viia ilmsiks ka kõige põnevamad ja romantilisemad mõtted – see hõlmab ka seda, et kasutada erinevaid poose ning taustasid ja aksessuaare, et võtta viimast. 

Et pildistamine sujuks probleemivabalt on võimalik kokku leppida fotosessiooni eelne konsultatsioon, et peamised soovitused läbi käia, üksteisega tutvuda ning arutada ka pildistamise koha ja pooside teemal.