MAFFITI Studio

Kliendid ja tagasiside

Siia oleme koondanud kõik meie kliendid ja nende tagasiside.

Merily on väga professionaalne ja teadlik enda erialal. Äge, loominguline ja särav isiksus kellega alati koostööd teha! / Tegemist on väga andeka, professionaalse ja inspireeriva naisega! Soovitav palavalt! Sain endale väga kihvtid salongi-reklaam pildid🌸☺️
Mailis
Mailise Iluteenused
Nii tore oli pilte vaadata. Tunnen, et oligi hea, et aega sai pildistamisest veidi mööduda, sest vaatasin täiesti teise pilguga ja kõik pildid olid veel kenamad kui enne tundusid 😍
Diana
Diviana Studio
Oli väga meeldiv fotosessioon 😊 Merily on väga abivalmis, et valida ilus stuudio. Riietuse osas andis palju nõu ja aitas otsustada mis sobiks hetkel kõige paremini, kui ise ei suutnud otsustada 😅 Inimena on väga soe inimene ja sessioonil aitas samuti väga palju.
Mari-Liis
eraklient
Merily ja ta tiim on minu jaoks kindlasti agentuuridega töötamise uus standard. Lahe koostöö, minu poolt vajasid nad ainult konsepti. Iga teostuse osa on mu ootusi ületanud. Teevad mulle brändingut, kodulehe disaine, arendust, raamatu disaini ja tegime brändi jaoks vajalike fotode jaoks ka photoshoot'i. Täislahendus.
Henri
Henri Liiv
Appppi, mul on külmavärinad ja pisarad silmas 🥹 Ma üldse ei ootanud seda, see on lihtsalt mega, mu süda sulab ja ma ei suuda oma tänulikkust sõnadesse praegu panna. Just eile sai stuudio avatud ametlikult ja parim kingitus sinult, AITÄH 🥰 Kõik minu toona välja toodud mõtted said nii ideaalselt videosse, ma olen tõesti mega rahul! Ühesõnaga videod on imelised ja sinu mõte sellist asja teha on veel imelisem! Väga hindan seda. Sa oled lihtsalt selline kullatükk ja ilus hing! Kindlasti tean, et näeme veel, häid inimesi enda kõrval peab hoidma.
Diana
Diviana Studio
Suurepärane foto- ja videograaf. Maffiti ei pea paljuks ka pankrannikule ronida, et seal ennast salgavaid võtteid korraldada. Pildi- ja videotöötlus esmaklassiline.
Henrik
Gym Formation / Gymmic
Suur suur aitäh Sulle! Super ilusad fotod jälle 😍 Super videod mõlemad! 😍 Väga hea töö!!
Laura
Bomba
Merily on nii sõbralik ja tema laiapõhjalised teadmised, mida koolitusega hästi edasi annab- see on kindlasti kasulik igale alustavale ettevõtjale!
Käty
Kooker minipannkoogid
Õrna kauni neiu fassaadi taga on tõeline brändingu-powerhouse! Merilyl on palju värskeid ideid ja üle ootuste äge teostus - kuitahes väikesest ideekillukesest suudab ta luua ühtse kontseptsiooniga terviku. Ei karda kriitikat ja on väga vastutulelik. Kommunikatsioon on sõbralik, vahetu ja kiire. Meie koostöö sujus laitmatult ning tulemus ületas absoluutselt kõiki ootusi ja lootusi. Loodame, et meie koostöö jätkub ka tulevikus. Suur tänu veelkord ja jätkuvat lennukust Fitful meeskonna poolt!
Jaanika
Fitful
Jäin oma kinkekaartide tulemusega nii rahule! Väga kiire ja hea lähenemine. Palju erinevaid võimalusi oli ja sain enda soovi täpselt sellisena nagu see valmis.
Ziina
Ziina Komarova Photography
Loominguline lähenemine, kliendipõhine suhtlus ja suurepärased tulemused. On igas etapis algusest peale kohal ja hästi avatud meelega visiooni elluviimisele. Kujunduslikke krutskeid täis!
Renar
Korteriühistu
Extremely great communication - feedback rounds were fulfilled quickly and with care! We got many different versions to choose from and all our input was taken into consideration. Brand logic and how to build a brand is extremely strong. Whoever is thinking of rebranding or branding something, Maffiti is a great solution 🙂
Aiki
Together we are
Võtab arvesse kliendi soove, töö on kiire ja korralik. Suhtlus on kiire ning professionaalne. Jagab head nõu ning on kursis viimase aja kujundustrendidega. Aitäh sulle, olen väga rahul! 🙂
Annely
Annely Ilustuudio
Soovitan kindlasti koostööd Merilyga. Ta on hästi kliendile suunatud. Palju suurepäraseid ideid ja rahuldust pakkuv ja tugev lõpplahendus. Sain veel kuhjaga nõuandeid, soovitusi. Olen meie koostöö ja lõpptulemusega väga rahul. Aitäh!
Anu
Rõivadisainer @ Anu tikandid
Koolitus on hea, kui koolitaja valdab teemat ning annab seda edasi kire ja entusiasmiga. Just nii Creativisti Disainiagentuuri väike kollektiiv oma tööd teeb. Aitäh suurepärase päeva eest!
Mari Liis
Ehtekunstnik @Mari-Liis Makus Glass Design
Meeletult avatud ja särasilmne tüdruk, teeb oma tööd proffessionaalselt ning südamega. Pani meid kohe esimesest hetkest väga vabalt kaamera ees tundma, juhendas, andis soovitusi, tõi meis need ehedad emosioonid väga kihvtide võtetega välja. Ja sain nii ägedad pildid! 10/10!
Maria
Eraklient
Fotograaf teeb oma tööd profesionaalselt ja südamega. Oskab juhendada, elab sulle sealsamas ka kaasa. Pildid tulid loomulikult ilusad! Soovitan!
Gerli
Eraklient
Suurepärane fotograaf! Väga armas ja teeb ka head tööd!❤️ Kindlasti soovitan ja läheks ise ka uuesti tema juurde pildistama.😇
Jana Maria
Eraklient
I love ur work baby 🙏🙏📸 See tüdruk teeb oma tööd kohe kindlasti suure südamega!
Kairit
Eraklient
10/10! Tänan kiire ja professionaalse teeninduse eest.​
Ivi
Ivi Veevo (juuksur)

Täname kõiki kliente ja koostööpartnereid meid usaldamast!