MAFFITI Studio

Videoteenus Tallinnas​

Maffiti pakub lihtsamaid videoteenuseid nii tootevideo, reklaamvideo/promovideo kui ka videoportree ehk cinematic portrait kujul nii äri- kui eraklientidele. Lisaks pakume eraldi monteerimist kui ka animatsiooni ehk animeerimist.

Esteetilised toote videoklipid

Esteetilised videoklipid on uuenduslik lähenemine toote esitlusele, mis võimaldab brändidel ja ettevõtjatel oma tooteid esitleda visuaalselt köitval ja emotsionaalselt haaraval moel. Erinevalt tavapärastest tootefotodest pakuvad esteetilised videoklipid dünaamilist ja elavat vaatepunkti tootele, tuues esile selle unikaalsed omadused ja detailid, mis fotodel võivad märkamatuks jääda. 

Klient saab esteetiliselt ilusad ja professionaalselt töödeldud toote video klipid, mis on igaüks kestvusega 5 kuni 10 sekundit. Kokku pakume kuni 10 klippi toote kohta, mida klient saab omal käel kokku monteerida ja kasutada sotsiaalmeedias või muudes kanalites vastavalt vajadusele. Samuti saab klient valida klippide formaadi vastavalt oma eelistustele ja vajadustele: landscape (horisontaalne), ruut, portrait (vertikaalne) või story (vertikaalne) formaat. See tagab klippide mitmekülgse kasutuse erinevatel platvormidel ja maksimeerib nende visuaalset mõju.

Esteetilised videoklipid valmivad ca 1 kuni 2 töönädala jooksul.

Täispikk tootevideo / teenusvideo jäädvustamine / reklaamvideo / promovideo / imagovideo / kinnisvara video

Enamasti on video pikkuseks 30 sekundit kuni 2 minutit, vastavalt kliendi soovile. Filmimine toimub stuudios (lisandub stuudiorendi hind) või kliendi valitud kohas sise- või välitingimustes. Hind sisaldab ülesfilmimist, videoklippide filtreerimist, puhastust, color grading’ut, kokkumonteerimist, muusikasse ajastamist kui ka heliklippi. 

Filmimisel jäädvustame tootest/teenusest/kinnisvara objektist erinevaid kaadreid (nii laikaadrina kui ka detailkaadritena ehk lähivõttes) vastavas keskkonnas, mis iseloomustavad toote/teenuse/ objekti põhiomadusi ja põhifunktsioone. 

Lõplik video valmib keskmiselt 2-6 töönädala jooksul, olenevalt projekti iseloomust. Hooajal (jõulud, sõbrapäeva nädal, suvi ehk pulmahooaeg) võib valmimine võtta kuni 3-8 töönädalat.

Lõplik hind kujuneb vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Igale projektile läheneme erinevalt.

Soovi korral on võimalik ka saada filmimisele eelnevat konsultatsiooni. 

NB! Vastavalt vajadusele lisandub rekvisiitide ja/või lisatehnika renditasu. Tallinna piirest väljaspoole lisandub transpordikulu. Stuudios filmimise puhul lisandub stuudio renditasu. Hind kujuneb vastavalt projekti sisule (ajaline kestvus, projekti keerukusaste, ülesfilmitavate toodete kogus, asukoha tingimused, kohalolev valgustus, tähtaeg, riskitegurid, transport jm). 

 

Kirjuta mulle otse info@maffiti.ee või helista +37258295821 kui soovid midagi video kujul jäädvustada, klippide kokku monteerimist või animeerimist. 

Videoportree

Videoportree sobib nii era- kui ka ärikliendile. 

Ärikliendile sobib videoportree ametiportree kui ka tiimifoto alternatiivina. Ka tootevideo ja teenusvideo on ettevõtte jaoks üks põhilisi turundusmaterjale – olgu selleks jäädvustatud toode, kinnisvara või teenus. Videosessioon hõlmab nii laikaadri kui ka detailide ja ambience ehk õhkkonna / keskkonna jäädvustamist. Kasuta videoportreed või tootevideot kodulehel, sotsiaalmeedias, e-poes, reklaamides, bänneritel kui ka mujal turundusmaterjalides. Meie saame selle edukalt jäädvustada! 

Eraklient saab videoportreed edukalt kasutada nii sotsiaalmeedias kui ka mälestusena digialbumis. Siinkohal on videoportree ka suurepärane kingiidee kallimale! 

Animeerimine

Animeerimise puhul saad meie poole pöörduda kui soovid näiteks logo intro-outro klippi, minimalistlikke motion graphics elemente oma olemasolevale videole, liikuvaid tiitleid ja tiitreid, keerukamaid animatsiooniklippe kui ka palju muud. Animatsioon valmib keskmiselt 2-6 töönädala jooksul, olenevalt projekti iseloomust. Hooajal (jõulud, sõbrapäeva nädal, suvi ehk pulmahooaeg) võib valmimine võtta kuni 3-8 töönädalat. Lõplik hind kujuneb vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele. Igale projektile läheneme erinevalt.