MAFFITI Studio

Fookuses – Diviana Studio: Eeskujulik visuaalsete materjalide kasutaja​

Imagofotod ehk reklaamfotod ning reklaamklipp

Tänases fookuspostituses soovime tutvustada üht oma klienti: personaaltreener Diana Kasesalu ja tema imelist Diviana Studio brändi! Diana on andnud tugeva panuse treeningmaailma, inspireerides ja kaasates jälgijaid ka kvaliteetse visuaalse sisu abil. Olen uhke, et olen saanud teha Diviana Studioga koostööd! Siin postituses annan põgusa ülevaate sellest, kuidas Diviana Studio on eeskujulikult kasutanud Maffiti Studio loodud foto- ja videomaterjale.

Materjalide kasutus

Diviana Studio on tõeline inspiratsioon ja hea näide sellest, kuidas tõhusalt kasutada mitmekesiseid foto- ja videomaterjale nii sotsiaalmeedias kui ka veebisaidil. Loodud on nii jooga jaoks mõeldud fotomaterjal, kui ka pilatese jaoks – ehk kaks/klolm eri riietusstiili; imagofotod, emotsioonifotod kui ka ametiportreed; nii detailvaates kui ka laikaadris; nii portrait kui ka landscape formaadis. You name it. Diviana Studio kasutab pilte ja videot oma kodulehel üpris rikkalikult, mis omakorda loob tervikliku visuaalse kogemuse tema brändist. See annab kõigile hea näite sellest, kuidas läbimõeldud ja kvaliteetne visuaalne sisu võib tugevdada brändi nähtavust ning seeläbi meelitada uusi kliente ja kogukonnaliikmeid.

Mine tutvu Diviana kodulehega ning võta kindlasti osa tema pilatese ja jooga treeningutest: www.diviana.ee

🎥 Esteetiline reklaamvideo, cinematic stiilis

Antud klipp sai loodud imelisele Diviana Studiole, kes pakub jooga ja pilatese treeninguid igaühele, kes soovib end mõnusalt tunda ja nautida oma enda kehas liikumist.

Videot planeerides lähtusime Diviana Studio brändi stilistikast ja olemusest. Võttes aluseks loodud shotlisti filmisime ja monteerisime kaks erinevat versiooni – lühiklipp ja täispikk video. Videotele lisasime ka logo vesimärgi, tiitrid ning minimalistliku logo outro. Klient sai kaks klippi koos helifailidega.

Maffiti pakub lihtsamaid videoteenuseid nii teenusvideo, tootevideo kui ka videoportree kujul. Video on ettevõtte jaoks üks põhilisi turundusmaterjale – olgu selleks jäädvustatud toode, kinnisvara või teenus. Videosessioon hõlmab nii laikaadri kui ka detailide ja ambience ehk õhkkonna / keskkonna jäädvustamist. Kasuta videomaterjali ja sisu kodulehel, sotsiaalmeedias, e-poes, reklaamides, bänneritel kui ka mujal turundusmaterjalides. Meie saame selle edukalt jäädvustada!

📸 Foto

Lisaks videole kasutasime aega, et teha ka brändile mõeldud fotomaterjali ning persoonibrändi jaoks ametiportreed. Allolevast galeriist leiad parimad palad kogu sessioonist. Mine tutvu Diviana kodulehega, kus on kasutusel mitmed loodud foto- ja videomaterjalid ning võta kindlasti osa tema pilatese ja jooga treeningutest: www.diviana.ee

Kui soovid oma brändi tõsta uuele tasemele ja luua erakordseid foto- või videomaterjale, siis võta ühendust! Olen siin, et teie visuaalsed soovid ellu viia ja aidata teie brändil särada.

⭐️Maffiti Studio – Visuaalne terviklahendus ettevõtte brändile!