MAFFITI Studio

Fookuses - Tabasalu Perearstikeskuse fotosessioon

Kinnisvara pildistamine / Siseruumide pildistamine / arhitektuur

“Fookuses” on Maffiti blogisari, kus esitleme mõningaid referentstöid ja fotosessioone lähemalt. Siinkohal käsitleme Tabasalu Perearstikeskuse fotosessiooni. 

Tabasalu Perearstikeskus pöördus Maffiti poole sooviga jäädvustada perearstikeskuse olemust nii interjööri kui ka hoone perimeetri osas. Looduslähedane maastikuarhitektuur uhiuuel puitvõredega hoonel mõjus kutsuvalt ja tunnistan rõõmuga, et selle fotosessiooni väljakutse oli igati huvipakkuv.

Võtsin üles nii perimeetri vaateid kui ka interjööris valgusrikkad kabinetid ja koridorid, mida palistasid maalid Maailma loomisest. Selle projektiga kogesin uusi nüansse arhitektuuri pildistamises. Klient on aga uhkusega detailtöödeldud pildid tabasaluarstid.ee lehele kasutusele võtnud.

Mitmed fotod on valitud ka Tabasalu Perearstikeskuse kodulehte ilmestama – seda nii arvuti, tahvli kui ta telefonivaates.

Kui soovid oma brändi tõsta uuele tasemele ja luua erakordseid foto- või videomaterjale, siis võta ühendust! Olen siin, et teie visuaalsed soovid ellu viia ja aidata teie brändil särada.