MAFFITI Studio

Kingi emale mälestusi: emadepäeva fotosessioon

Üllata ema erilise emadepäeva fotosessiooniga – kingi talle hindamatuid hetki ja igavikulisi mälestusi, mis rõõmustavad südant aastaid.

Emadepäev on aeg, mil peatume hetkeks, et tänada ja tunnustada neid imelisi naisi meie elus, kes on meid kasvatanud, toetanud ja tingimusteta armastanud. See on päev, mille tähtsus ulatub kaugemale lihtsalt lillede või kingituste andmisest; see on päev, mis peaks kinnitama ja jäädvustama meie emade ilu, tugevust ja armastust. Fotograafina olen tuvastanud ühe olulise väljakutse, mis sageli emadepäeva puhul esile kerkib ja toon välja mõtted, mis võiks muuta selle päeva veelgi erilisemaks.

Väärtustades hetki ja mälestusi

Üks suurimaid väljakutseid, millega paljud pered emadepäeval (ja tegelikult ka igapäevaselt) silmitsi seisavad, on soov jäädvustada tähendusrikkaid hetki ja mälestusi, kuid samas ka elada neid hetki täiel rinnal. Niivõrd tähtis on peatuda ja talletada neid hetki, et mitte lasta neil lihtsalt mööduda. Sageli võib juhtuda, et mõned olulisemad hetked jäävadki pildile jäädvustamata, kuna kõik on liialt hõivatud oma toimetusega hetkes või, vastupidi, püüavad jäädvustada iga hetke, kaotades seeläbi võimaluse neid hetki päriselt kogeda. Lisaks on murekoht selles, et kes pildistab, sooviks vahest ka ise pildile jääda. 

 

Pildistamise võlu: kuidas fotosessioon muudab emadepäeva eriliseks

Siin tulebki mängu professionaalse fotograafi roll. Emadepäeva puhul pakun välja erilisi fotosessioone, mis on kohandatud just selleks päevaks ja keskendub emade ja perede vahelistele sidemetele. Võtame üheskoos hetke, et neid kordumatuid, ehedaid emotsioone ja momente jäädvustada – lastes samal ajal perel nautida koosveedetud aega, ilma et keegi peaks muretsema kaamera ja jäädvustamise vastutamise pärast.

Miks valida Maffiti emadepäeva fotosessiooniks? 

Kvaliteet ja kogemus: Fotograaf Merily ehk Maffiti on professionaalne fotograaf, kellel on kogemust juba ligi 10 aastat. 

Tipptasemel tehnika ja tehnoloogia: Professionaalsetel fotograafidel on oskused ja tehnika, et jäädvustada teravaid, hästi sätitud pilte isegi keerulistes valgusoludes. See tähendab, et emadepäeva erilised hetked püütakse kinni parimal võimalikul viisil.

 Tabatud ja loodud hetked: Kuigi loomulikud ja spontaansed fotod on imelised, oskab professionaalne fotograaf luua lisaks ka selliseid olukordi, mis toovad esile pereliikmete vahelisi sügavamaid sidemeid ja isiksusi.

Stressivaba kogemus: Võimalus nautida aega koos perega, teades, et kõik olulised hetked jäädvustatakse, vähendab stressi ja surve, mis tihti kaasneb sooviga kõike ise pildistada.

Personaliseeritud kogemus: Emadepäeva tähistamisel saab personaliseeritud kogemus kliendile muuta kingituse emale veelgi erilisemaks, pakkudes talle unustamatut ja individuaalselt kohandatud elamust vastavalt tema huvidele ja soovidele.

Loome midagi erilist: Maffiti on tuntud oma loovuse poolest – loome alati midagi erilist ja ainulaadset! Eesmärk on mitte ainult jäädvustada hetki, vaid ka luua unikaalseid kogemusi, mis jäävad meelde terveks eluks. Olenemata sündmusest või puhuks, oleme pühendunud looma fotosessioone, mis rõõmustavad, inspireerivad ja jäävad teile alatiseks meelde.

Mitmekülgne portfoolio: Maffiti portfoolio on mitmekülgne, hõlmates nii naiste, meeste kui ka paaride portreesid. Lisaks ka toote-, teenus- ja kinnisvarafotod. See tähendab, et siin on midagi igale maitsele.

 

Jah, ma olen huvitatud!

Pakun emadepäeva eel ja järel personaalseid fotosessioone, mis on kohandatud iga pere unikaalsete vajaduste ja soovide järgi. Olgu selleks siis lõbus perepiknik, jalutuskäik lemmikpargis või hubane hommikukohv köögis – iga sessioon on loodud selleks, et tabada ja jäädvustada teie pere lugu ja armastust. Võimalus on ka fotosessioon stuudios veeta – näiteks mõnes interjöörstuudios nagu Tulbi fotostuudio või River fotostuudio. 

Emadepäevani on veel aega, mis tähendab, et hetkel on suurepärane võimalus broneerida fotosessioon enne tähtsat päeva. Fotosessiooni varajane broneerimine võimaldab teil rahulikult ette valmistuda ning tagada, et juba emadepäevaks on käes imelised pildid, mis kingivad teie emale või erilisele naisele rõõmu ja õnne. Ka peale emadepäeva on võimalik rõõmu pikendada fotosessiooni kujul.

Fotosessioon on suurepärane kingitus emale – olgu selleks perefotosessioon, kus kogu pere saab osaleda ja luua ühiseid mälestusi, või portreefotosessioon, et talletada ema ilu ja isiksus omaette.

Emadepäev on enamat kui lihtsalt päev kalendris; see on võimalus peatuda, tänada ja tunnustada neid erilisi naisi meie elus. Professionaalse fotosessiooni abil saame pakkuda kingitust, mis kestab kauem kui üks päev – kingitust, mis peegeldab armastust, sidet ja ilusaid mälestusi, mida saab aastaid hiljemgi meenutada.
Maffiti fotosessioonist  jäävad sulle kaunid mälestused, mida saad aastaid nautida.